Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Přírodní voňavá srdíčka ke všem vánočním objednávkám

Nacházíme se v nelehké době a já jsem opravdu vděčná za to, že díky vám stále můžu dělat to, co miluju. Proto jsem přemýšlela, jak bych mohla poděkovat a ještě malinko zpříjemnit každou objednávku.

Ti co mě znají déle, tak ví, že jsem ujetá na srdíčka, tak mě napadlo oslovit Verunku @beehappy_candles a poprosit ji o voňavá srdíčka ze včelího vosku v kombinaci s přírodními esenciálními oleji, které jsou zdobené květinkami z vlastní zahrádky.

Srdíčka mám již u sebe a jsem absolutně nadšená, nyní každý balíček bude navíc ovoněný srdíčkem, které lze následně použít třeba do skříně na provonění prádla nebo jako dekoraci a nebo rozehřát v aromalampě a vytvořit si tak pohodovou atmosféru doma.

Děkuji

s láskou Síma
Dřevěné srdíčko

IMG-3130

 

Darovala jsem stromečky lesům, chcete se dozvědět více? ♡
img-9767 (1)
 
Lesům je potřeba pomoci tady a teď. Je to v zájmu nás všech. Přispějte na zalesnění české krajiny a darujte stromečky lesům, do kterých chodíte od dětství na procházky a na houby. 
 
Zasazení jedné prostokořenné sazenice v rámci projektu stojí 25 Kč. Tato cena zahrnuje nákup a výsadbu sazenice a koordinaci projektu. Podpořit můžete veřejně přístupné lesy u Dačic, Jíloviště u Prahy, Jemnice na Vysočině, Kunštátu u Blanska, Milešova a Nového Knína ve středních Čechách a Opočna na Královéhradecku. 
 
Jaký je cíl projektu?
Do konce roku 2020 chceme pomoct zalesnit 7 hektarů českých lesů. Zalesnění 1 hektaru lesa stojí až 150 000 Kč, protože je na něj potřeba vysadit 6 000 sazenic (přesný počet závisí na typu stromu). Proto je naším cílem získat 1 milion Kč.
 
Proč přispět na lesy?
Kvůli suchu a kůrovci mají lesníci plné ruce práce. Ceny dřeva spadly na polovinu a menší vlastníci často nemají dost peněz na tolik potřebné zalesňování. Jejich lesy jsou přitom otevřené nám všem – chodíme do nich na houby i za čerstvým vzduchem. Svým darem jim tak můžeme vrátit to nejcennější. Nové stromečky, nový život!

Jestli vám přijde, že to dává smysl a chcete také přispět, zde jsem vložila možnost prokliknutí na kampaň nadace  -> Nadace dřevo pro život

 

Darujte stromečky lesu | Darujme.cz. Darujme.cz - Darujme.cz [online]. Dostupné z: https://www.darujme.cz/projekt/1203279?fbclid=IwAR2My4ZpqwrHGmsNlzm9qZgMqVaGCOnSyMa39nw0VY3SXsimcAigLcvFviU

Upcyklované pytlíčky na šperky a maličkosti ♡

Nově budou v nabídce krásné upcyklované pytlíčky na šperky od šikovné švadlenky Helenky. Jsou ušité ze starých kalhot a bavlněného plátna s atlasovou stuhou ve velikosti 10x12 cm a 7x6 cm.

Zakoupený materiál je ze sekáče a před použitím je vždy důkladně vyprán a vyžehlen!

pytlíček

3 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení