Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Přírodní voňavá srdíčka ke všem vánočním objednávkám

Nacházíme se v nelehké době a já jsem opravdu vděčná za to, že díky vám stále můžu dělat to, co miluju. Proto jsem přemýšlela, jak bych mohla poděkovat a ještě malinko zpříjemnit každou objednávku.

Ti co mě znají déle, tak ví, že jsem ujetá na srdíčka, tak mě napadlo oslovit Verunku @beehappy_candles a poprosit ji o voňavá srdíčka ze včelího vosku v kombinaci s přírodními esenciálními oleji, které jsou zdobené květinkami z vlastní zahrádky.

Srdíčka mám již u sebe a jsem absolutně nadšená, nyní každý balíček bude navíc ovoněný srdíčkem, které lze následně použít třeba do skříně na provonění prádla nebo jako dekoraci a nebo rozehřát v aromalampě a vytvořit si tak pohodovou atmosféru doma.

Děkuji

s láskou Síma
Dřevěné srdíčko

IMG-3130

 

Darovala jsem stromečky lesům, chcete se dozvědět více? ♡
img-9767 (1)
 
Lesům je potřeba pomoci tady a teď. Je to v zájmu nás všech. Přispějte na zalesnění české krajiny a darujte stromečky lesům, do kterých chodíte od dětství na procházky a na houby. 
 
Zasazení jedné prostokořenné sazenice v rámci projektu stojí 25 Kč. Tato cena zahrnuje nákup a výsadbu sazenice a koordinaci projektu. Podpořit můžete veřejně přístupné lesy u Dačic, Jíloviště u Prahy, Jemnice na Vysočině, Kunštátu u Blanska, Milešova a Nového Knína ve středních Čechách a Opočna na Královéhradecku. 
 
Jaký je cíl projektu?
Do konce roku 2020 chceme pomoct zalesnit 7 hektarů českých lesů. Zalesnění 1 hektaru lesa stojí až 150 000 Kč, protože je na něj potřeba vysadit 6 000 sazenic (přesný počet závisí na typu stromu). Proto je naším cílem získat 1 milion Kč.
 
Proč přispět na lesy?
Kvůli suchu a kůrovci mají lesníci plné ruce práce. Ceny dřeva spadly na polovinu a menší vlastníci často nemají dost peněz na tolik potřebné zalesňování. Jejich lesy jsou přitom otevřené nám všem – chodíme do nich na houby i za čerstvým vzduchem. Svým darem jim tak můžeme vrátit to nejcennější. Nové stromečky, nový život!

Jestli vám přijde, že to dává smysl a chcete také přispět, zde jsem vložila možnost prokliknutí na kampaň nadace  -> Nadace dřevo pro život

 

Darujte stromečky lesu | Darujme.cz. Darujme.cz - Darujme.cz [online]. Dostupné z: https://www.darujme.cz/projekt/1203279?fbclid=IwAR2My4ZpqwrHGmsNlzm9qZgMqVaGCOnSyMa39nw0VY3SXsimcAigLcvFviU

Upcyklované pytlíčky na šperky a maličkosti ♡

Nově budou v nabídce krásné upcyklované pytlíčky na šperky od šikovné švadlenky Helenky. Jsou ušité ze starých kalhot a bavlněného plátna s atlasovou stuhou ve velikosti 10x12 cm a 7x6 cm.

Zakoupený materiál je ze sekáče a před použitím je vždy důkladně vyprán a vyžehlen!

pytlíček

3 položek celkem
Zpět do obchodu