Zpět do obchodu

Registrace

Darovala jsem stromečky lesům, chcete se dozvědět více? ♡

img-9767 (1)
 
Lesům je potřeba pomoci tady a teď. Je to v zájmu nás všech. Přispějte na zalesnění české krajiny a darujte stromečky lesům, do kterých chodíte od dětství na procházky a na houby. 
 
Zasazení jedné prostokořenné sazenice v rámci projektu stojí 25 Kč. Tato cena zahrnuje nákup a výsadbu sazenice a koordinaci projektu. Podpořit můžete veřejně přístupné lesy u Dačic, Jíloviště u Prahy, Jemnice na Vysočině, Kunštátu u Blanska, Milešova a Nového Knína ve středních Čechách a Opočna na Královéhradecku. 
 
Jaký je cíl projektu?
Do konce roku 2020 chceme pomoct zalesnit 7 hektarů českých lesů. Zalesnění 1 hektaru lesa stojí až 150 000 Kč, protože je na něj potřeba vysadit 6 000 sazenic (přesný počet závisí na typu stromu). Proto je naším cílem získat 1 milion Kč.
 
Proč přispět na lesy?
Kvůli suchu a kůrovci mají lesníci plné ruce práce. Ceny dřeva spadly na polovinu a menší vlastníci často nemají dost peněz na tolik potřebné zalesňování. Jejich lesy jsou přitom otevřené nám všem – chodíme do nich na houby i za čerstvým vzduchem. Svým darem jim tak můžeme vrátit to nejcennější. Nové stromečky, nový život!

Jestli vám přijde, že to dává smysl a chcete také přispět, zde jsem vložila možnost prokliknutí na kampaň nadace  -> Nadace dřevo pro život

 

Darujte stromečky lesu | Darujme.cz. Darujme.cz - Darujme.cz [online]. Dostupné z: https://www.darujme.cz/projekt/1203279?fbclid=IwAR2My4ZpqwrHGmsNlzm9qZgMqVaGCOnSyMa39nw0VY3SXsimcAigLcvFviU

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení