Zpět do obchodu

Registrace

Příběh

Když jsem byla malá, trávila jsem prázdniny u dědy v jeho dřevem provoněné dílně a tam to vlastně tenkrát začalo... Obdivovala jsem celý proces výroby, ruční práci a zamilovala se do dřeva a přírodních materiálů.
 
Shodou různých okolností a náhod jsem se k práci se dřevem dostala znovu až v dospělosti. Byla to taková láska a vášeň, že jsem po čase opustila pozici projektanta a začala se výrobě věnovat naplno. Tvořím a prezentuji své výrobky pod názvem Dřevěné srdíčko. Vyrábím šperky, doplňky a dekorace převážně na zakázku. Jsem přesvědčená, že jedině tak můžu výrobku vdechnout ještě víc než vlastní příběh. Pracuji výhradně s českými dřevinami z vlastních zdrojů a komponenty nakupuji od českých dodavatelů.
 
Jsem stále na pomyslné cestě, učím se, snažím se být co nejšetrnější k životnímu prostředí a používat co nejkvalitnější komponenty a povrchové úpravy.
 
Velké DĚKUJI těm, kteří mě podporují a doprovází na ne vždy jednoduché cestě...
 

S láskou

Síma a moje Dřevěné ♡

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení